Şişli (Merkez) Şubesi

Hakkımızda

Mustafa Erdoğan’ın kurucusu olduğu ve Genel sanat yönetmenliğini yürüttüğü Anadolu Ateşi dans topluluğu 17 yıldır sanatseverlere verdiği hizmet ve bugüne kadar 98 ülkede ulaştığı 40 milyon seyirci ile dans alanında ilklere imza atarak bayrak taşıyıcı olmuş, Türkiye ve dünya çapında ses getiren organizasyonlar gerçekleştirerek, ülkemizi dünyada temsil eden uluslararası bir marka haline gelmiştir.

Bu süreçte edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2009 senesinde hayata geçirdiği dans okulları projesinin ilk ayağı olan Anadolu Ateşi Şişli Dans Okulu (Genel Merkez), Şişli Abidei-Hürriyet Cad. üzerinde bulunan Black-Out AVM  içerisinde yer almaktadır.

1200 m2 alana kurulu yerleşkesinde 3 ayrı stüdyosu ile Anadolu Ateşi dans topluluğuna ev sahipliği yaparken, 4 -16 yaş çocuk grupları, 16 yaş ve üzeri yetişkin sınıfları olmak üzere haftanın her günü farklı yaş gruplarına farklı koreografi ve eğitimler vermektedir.

Üzerinde yaşadığımız toprakların dansını yeni nesillere aktarmak noktasında pozitif hırsı ile her geçen gün ailesini genişleten Anadolu Ateşi dans okulları, kültür mirasımızı çocuklarımıza aktarmayı atalarımızdan miras bilmiştir.

Bu bağlamda Anadolu Ateşi Sanat Kurulu tarafından belirlenen Şişli Dans Okulu şubesi eğitim müfredatı içerisinde, Anadolu Ateşi’nin modernize projeleri Anadolu Ateşi, Troya, Kıvılcım, Doğu’nun Kapıları, Pera temalarının yanı sıra Street Jazz, Hip Hop ,Bale , Modern Dans, Dünya Dansları, Cimnastik gibi branşlarda yer almaktadır.

Çocuk-Yetişkin dansa ilgi duyan herkese kapılarını açan Anadolu Ateşi Şişli Dans Okulu, alanlarında uzman Eğitmen-Koreograf kadrosu ile gelecek nesilleri oluşturacak çocuklarımızı dansın renkli ve keyifli dünyasına davet ederken, onlara fiziksel ve mental gelişimin anahtarını sunmaktadır.

Adres

Abide-i Hürriyet Caddesi No:211 (Blackout AVM) K:1

ŞİŞLİ İstanbul

Telefon

E-posta