Mall Of İstanbul Şubesi

Hakkımızda

Mustafa Erdoğan’ın kurucusu olduğu ve Genel sanat yönetmenliğini yürüttüğü Anadolu Ateşi dans topluluğu 17 yıldır sanatseverlere verdiği hizmet ve bugüne kadar 98 ülkede ulaştığı 40 milyon seyirci ile dans alanında ilklere imza atarak bayrak taşıyıcı olmuş, Türkiye ve dünya çapında ses getiren organizasyonlar gerçekleştirerek, ülkemizi dünyada temsil eden uluslararası bir marka haline gelmiştir.

Bu süreçte edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2009 senesinde hayata geçirdiği dans okulları projesinin, şubeleşme yönünde önemli girişimlerinden biri olan ve 2016 yılında hizmete sunulan Anadolu Ateşi Mall Of İstanbul dans okulu Başakşehir'de bulunan Mall Of İstabul AVM içerisinde yer almaktadır.

500 m2 alana kurulu yerleşkesinde 3 ayrı stüdyosu ile 4 -16 yaş çocuk grupları, 16 yaş ve üzeri yetişkin sınıfları olmak üzere haftanın her günü farklı yaş gruplarına farklı koreografi ve eğitimler vermektedir.

Üzerinde yaşadığımız toprakların dansını yeni nesillere aktarmak noktasında pozitif hırsı ile her geçen gün ailesini genişleten Anadolu Ateşi Dans Okulları, kültür mirasımızı çocuklarımıza aktarmayı atalarımızdan miras bilmiştir.

Bu bağlamda Anadolu Ateşi sanat kurulu tarafından belirlenen Mall Of İstanbul şubesi eğitim müfredatı içerisinde, Anadolu Ateşi’nin modernize projeleri Anadolu Ateşi, Troya, Kıvılcım, Doğu’nun Kapıları, Pera  temalarının yanı sıra Street Jazz, Hip Hop ,Bale , Modern Dans, Dünya Dansları, Cimnastik gibi branşlarda yer almaktadır.

Çocuk-yetişkin dansa ilgi duyan herkese kapılarını açan Anadolu Ateşi Mall Of İstanbul dans okulu, alanlarında uzman eğitmen-koreograf kadrosu ile gelecek nesilleri oluşturacak çocuklarımızı dansın renkli ve keyifli dünyasına davet ederken, onlara fiziksel ve mental gelişimin anahtarını sunmaktadır.


Videolar

Adres

Mall Of İStanbul - Süleyman Demirel Bulvarı, 34306 Mahmutbey

BAŞAKŞEHİR İstanbul

Telefon