Torium Avm Şubesi

Hakkımızda

Mustafa Erdoğan’ın kurucusu olduğu ve Genel sanat yönetmenliğini yürüttüğü Anadolu Ateşi dans topluluğu 17 yıldır sanatseverlere verdiği hizmet ve bugüne kadar 98 ülkede ulaştığı 40 milyon seyirci ile dans alanında ilklere imza atarak bayrak taşıyıcı olmuş, Türkiye ve dünya çapında ses getiren organizasyonlar gerçekleştirerek, ülkemizi dünyada temsil eden uluslararası bir marka haline gelmiştir.

Bu süreçte edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2009 senesinde hayata geçirdiği dans okulları projesinin şubeleşme yönünde önemli girişimlerinden biri olan ve 2016 yılında hizmete sunulan Anadolu Ateşi Torıum dans okulu, Haramidere'de bulunan Torıum AVM içerisinde yer almaktadır.

800 m2  alana kurulu yerleşkesinde 3 ayrı stüdyosu ile 4 -16 yaş çocuk grupları, 16 yaş ve üzeri yetişkin sınıfları olmak üzere haftanın her günü farklı yaş gruplarına farklı koreografi ve eğitimler vermektedir.  

Çocuk-yetişkin dansa ilgi duyan herkese kapılarını açan Anadolu Ateşi Torıum dans okulu, alanlarında uzman eğitmen-koreograf kadrosu ile gelecek nesilleri oluşturacak çocuklarımızı dansın renkli ve keyifli dünyasına davet ederken, onlara fiziksel ve mental gelişimin anahtarını sunmaktadır.

Görseller

Adres

Turgut Özal Mahallesi, E -5 Üzeri, 34513 Haramidere

ESENYURT İstanbul

Telefon

E-posta